بذارید یه راست برم سر اصل مطلب

یه دختری هس از اقوام که مسافرت تشریف آورده شهرمون و سن چندانی نداره(12-10 سالشه) ولی لامصب خوشگله یه نمه منو درگیر خودش کرده ://////////////

الان ب خودم میگم وات د فاز یا کله **ری؟؟

یکی اینکه خوش استایله از نظر من یکی دیگم  اینکه از این سفیداس که لپاشون گل انداختس همیشه! وای ک چ عشقی دارم به اینجور آدما (حالا چه پسر چه دختر) فقط حیف که بچس و یه نمه مخش هنگ میزنه و با دخترای دیگم از لحاظ طرز فکر فرق چندانی نداره.

الان با خودت فک میکنی این جونور ک**ش چیه اومدم کرسی شراشو میخونم؟؟؟

در جواب شما دوست به ظاهر عزیز باید بگم که یه عقده ای بیشتر نیستم و نمیدونم چه مرگمه تو رابطه با جنس مخالف؛ یه چیزی سریع بوجود میاد درونم و اکثر اوقات در حال مهار کردنشم که نمی دونم اون چیز چیه!باعث میشه چشمامو از نگاه طرف بم و همش تو دلم یه احساس مور مور می کنم و کمی هم باحاله ولی تو این مورد بخصوص خیلی ضایس!خوشبختانه کسی متوجهش نشد(یا حداقل من نفهمیدم ک کسی متوجه شه)

+این که فرمودم فرق چندانی نداره با باقی دخیا یعنی اینکه به هر خانواده ای که نیگا می کنم دختراشون رو جوری تربیت کردن که همش دنبال کرسی شر باشن.

عه این رقص پسره ی فلان فلان شده چ باحال بود تو أم دیدی؟

این پسرای گروه دهه نودیا چ جیگرن

یا اینکه هرجا می رسن غیبتشون ب راهه ول کنم نیستن

زندگی شونم شده بچه بزرگ کردن.همش تو خونه نشستن به دیوارا نیگا می کنن یام یه کارای تنوع طلبانه ای می کنن که جاش نیس بگم.

+بعضی پسرام پیدا میشن که با این خل وضعا رفیق میشن واسه یه چیزایییییییی. که شک نکنین لاشی ان از نظر من.

+نظر شمام محترمه ها ولی برای من هیچ اهمیتی نداره :)

چــــــــــــــــــــرت و پـــــــــــــــــــــــــــــرت اینکه ,نداره ,چندانی ,چندانی نداره منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست موسسه ی ثبتی و حقوقی داروخانه24 آموزش بورس - ارز دیجیتال خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 درس تک Go Download عکس شخصی